NICI PLLA

Nici Biostymujujące – S.O.S dla Twojej skóry

Podczas codziennych zmagań towarzyszy nam walka z upływającym czasem i grawitacją.
Zmienia się kształt naszej twarzy, skóra traci blask, staje się wiotka co prowadzi do powstawania zmarszczek oraz bruzd. Niektórym oznakom starzenia się nasze skóry jesteśmy w stanie zapobiec stosując botoks, leczenie przy pomocy kwasu hialuronowego czy przeszczepianie tłuszczu. Ostatecznym rozwiązaniem jest zabieg chirurgiczny. Zanim będzie on konieczny mamy sposób by przywrócić naszej twarzy młodzieńczy wygląd! Poprawić kształt oraz przywrócić naszej skórze blask i napięcie stymulując naturalnie zachodzące w niej procesy.

Nici Biostymulujące są idealnym rozwiązaniem dla każdego typu skóry potrzebującej pomocy. Aktywna podpora nici Darvin daje odpowiednią strukturę, dzięki której fibroblasty odbudowują jej strukturę według założonego planu. Tutaj nie ma miejsca na przypadek! Nici Darvin stymulują macierz do produkcji włókien elastycznych własnego kwasu hialuronowego.
Uniesienie polików czy zarysowany kształt żuchwy i zdrowa promienna, zagęszczona skóra na długo to efekt, który widać!
Nici zakłada się w znieczuleniu miejscowym, by zniwelować dyskomfort podczas zabiegu. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu, a polikaprolakton stymuluje skórę jeszcze bardzo długo . Zabieg ten można powtórzyć dopiero po 18 miesiącach . Oczekiwania i możliwości oraz ilość nici należy
omówić z lekarzem wykonującym zabieg podczas wcześniejszej konsultacji. Promienna, napięta i pełna blasku skóra jest oznaką zdrowia i młodości. Takie zabiegi sprawiają, że nasza pewność siebie się zwiększa. Poprawia się nasze samopoczucie, nic więc dziwnego, że zarówno kobiety jak i mężczyźni tak chętnie sięgają po zabieg jakim są nici biostymujujące.